خدمات مشاوره سئو حرفه ای

سئو و بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی و عام است. این واژه به تنهایی نمیتواند بیانگر همه واقعیت در مورد هدف گذاری و استراتژی شما باشد. امروزه اهمیت سئو و بهینه سازی سایت به اندازه ای افزایش یافته است که اهمیت دریافت مشاوره سئو از ارکان اصلی پیشرفت و کسب جایگاه در موتور های جستجو می باشد.


برای درک بهتر این عبارت بهتر است به معنای اصلی آن توجه کنیم یعنی Search Engine Optimization یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو.

ولی آیا به راستی هدف نهایی شما موتورهای جستجو هستند؟ یا مخاطبینی که از این درگاه به سایت شما وارد میشوند؟ ما معتقدیم که SEO مخفف عبارت Search Experience Optimization است یعنی بهینه سازی تجربه کاربر هنگام جستجو.

هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است ولی هدف اصلی ما باید افزایش مخاطبین واقعی سایت، که موجب افزایش میزان فروش یا بهبود نرخ جذب تبلیغات می شود. اینجاست که نقش یک مشاور سئو نمایان میگردد و اهمیت مشاوره سئو حرفه ای چند برابر می گردد.


چه زمانی به مشاوره سئو نیازمندیم


شما همیشه به مشاور سئو نیاز دارید ولی نقش مشاور در هر زمان متفاوت خواهد بود.


به عنوان مثال هنگام راه اندازی اولیه سایت مشاور سئو در انتخاب اسم، نام دامنه، شرکت طراحی سایت، شرکت ارائه دهنده هاست، امکانات مورد نیاز سایت Ùˆ … شما را همراهی خواهد کرد. همین مشاور برای یک سایت در حال کار میتواند اقدامات Ùˆ پیشنهادات کاملا متفاوتی را ارائه نماید. سعی کنید قبل از شروع پروژه وب سایت خود مشاوره سئو را انجام دهید تا استراتژی مشخصی از همان ابتدا در سایت شما ایجاد شود.خدمات در زمینه مشاوره سئو چیست؟


آژانس خلاقیت وبسیما به واسطه سالها حضور موفق در زمینه طراحی سایت، آموزش سئو و تبلیغات نامی شناخته شده و بسیار معتبر است. فعالیت های این مجموعه در زمینه آموزش و مشاوره سئو مورد توجه قشر عظیمی از مخاطبین در فضای وب فارسی قرار گرفته است. با انتشار 300 مقاله تخصصی، پاسخ گویی به 10 هزار پرسش کاربران، تالیف 6 کتاب تخصصی، تهیه 50 ساعت فیلم آموزشی و برگزاری چندین دوره آموزش تخصصی سئو؛ میتوان وبسیما را فعال ترین و موفق ترین برند ایرانی در زمینه آموزش سئو دانست.


تجربیات این سالها به ما آموخته است که خود شما بهترین شخص برای انجام سئو سایت و تهیه محتوای باکیفیت هستید، اگر راهنما و مشاور توانمندی را در کنار خود داشته باشید. وبسیما با فعالیت در زمینه مشاوره سئو مسیر موفقیت را به شما نشان داده و موانع پیش روی شما را هموار خواهد کرد.


وبسیما مجموعه ای از خدمات را به مشتریان خود ارائه میکند که براساس نوع پروژه، زمان بندی و بودجه به شما پیشنهاد میشود. مهمترین آنها عبارتند از: • تعیین هویت برند، شعار تبلیغاتی Ùˆ رنگ سازمانی

 • مشاوره برای شناسایی هدف گذاری های مناسب، متناسب با زمینه کاری Ùˆ نوع فعالیت شما

 • مشخص نمودن استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای دست یابی به اهداف مشخص شده

 • تهیه پروپوزال Ùˆ RFP برای سایت Ùˆ امکانات مورد نیاز آن

 • تخمین هزینه های راه اندازی سایت Ùˆ تبلیغات اینترنتی Ùˆ مقایسه با پتانسیل های درآمد زایی تجارت شما

 • نظارت بر روند سفارش، ثبت قرارداد، اجرا Ùˆ ارائه پروژه طراحی سایت شما به منظور تایید صحت انجام کار Ùˆ رعایت استانداردهای سئو Ùˆ طراحی سایت

 • طرح ریزی استراتژی محتوایی Ùˆ پیاده سازی آن در سایت؛ براساس نوع مخاطب، موضوع سایت Ùˆ کلمات کلیدی هدف گذاری شده

 • ارائه فیلم Ùˆ برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقای دانش تخصصی Ùˆ میزان کارایی نیروهای شرکت شما Ú©Ù‡ در روند تهیه Ùˆ انتشار محتوا تاثیرگذارند

 • معرفی استراتژی های بازاریابی شبکه های اجتماعی Ùˆ مشخص نمودن مسیرهای دسترسی به آنها از دیگر خدمات در زمینه مشاوره سئو Ù…ÛŒ باشد


مشاور سئو کیست؟


طی سال های اخیر ارزش و جایگاه کسب رتبه مناسب در نتایج گوگل بیشتر و بیشتر شده است. همین امر موجب شده عباراتی مانند کارشناس سئو یا متخصص سئو به گوش بسیاری از فعالان حوزه وب آشنا باشد و افراد بسیاری در زمینه مشاوره سئو فعالیت کنند. رفته رفته شرکت ها و تجارت های بزرگتر به این نتیجه رسیدند که بهتر است تیم تولید محتوا و سئو تشکیل داده و بصورت مستقیم بر عملکرد آنها نظارت داشته باشند.


نیاز به دانش تخصصی و پیگیری علم روز در کنار وقت محدود مدیران هویت دیگری را میطلبید به نام مشاور سئو. این روزها افرادی هستند که خود را مشاورین سئو میدانند، بصورت مستقیم برای شما و تجارت شما کاری انجام نمیدهد ولی دستورالعمل ها و آموزش های مورد نیاز را در اختیار مدیران و کارمندان آنها قرار میدهند و مشاوره سئو حرفه ای را ارائه می دهند.


مفاهیم و ابزارهای سئو بسیار گسترده شده و در چندین زمینه قابل بحث هستند، هرکدام از آنها نیازمند دانش و تخصص فنی هستند که موجب میشود در مواردی یک شرکت به بیش از یک مشاور سئو نیازمند باشد. در این مقاله تلاش داریم مفهوم دقیقی از مشاور سئو ارائه داده و لیستی از انتظاراتی که در در یافت مشاوره سئو باید به آن های پاسخ داده شود تهیه شده است. در نظر داشته باشید که ممکن است همه ی این تخصص ها را در یک نفر نیابید و کاملا طبیعی ست که بیش از یک مشاور سئو در کنار خود داشته باشید.


35 انتظار منطقی از مشاوره سئو


معمولا در جلسه مشاوره سئو اطلاعات جامعی و کاملی در اختیار مدیران سایت قرار می گیرد تا بتوانند با استراتژی کلی سئو سایت آشنا شوند. در ادامه با مجموعه فعالیت های مشاوران سئو آشنا می شویم. 1. تعیین و مدیریت بودجه شما برای سئو؛ مدیریت هزینه ها و راهنمایی در زمینه انتخاب بهترین مسیر براساس بودجه شما.

 2. آشنایی کامل با تجارت شما، بررسی رقبا، محصولات، خدمات، مشتریان و مخاطبین شما.

 3. بهینه سازی ساختار محتوای صفحات سایت، بکارگیری کلمات کلیدی در فضای مناسب شامل عنوان، تصاویر، متن Ùˆ …

 4. جستجو و تحلیل کلمات کلیدی هدف، اولویت بندی و مرحله بندی کلمات کلیدی، شناسایی پتانسیل های موجود و نتایج کسب شده.

 5. تعیین استراتژی محتوایی و ساختار صفحات سایت، تعیین صفحات لندینگ مناسب برای کلمات کلیدی هدف.

 6. بازنویسی عنوان و توضیحات صفحات و ترکیب عبارات هدفمند برای جلب توجه کاربران و افزایش نرخ کلیک در نتایج جستجو.

 7. شناسایی 10 کلمه یا عبارت کلیدی برای هدف گذاری در فضاهای مختلف سایت شامل صفحه اصلی، دسته بندی ها و مقالات.

 8. بهبود رابط کاربری سایت، افزایش تعداد بازدید صفحه برای هر کاربر و کاهش ضریب خروج.

 9. شناسایی و برطرف کردن خطاهای رایج در وبسایت؛ بهینه سازی صفحه 404، ریدایرکت 301 و 302، خطاهای دسترسی گوگل به صفحات، محتوای تکراری، ایرادات فایل txt، بررسی نقشه سایت، شناسایی لینک ها خراب در سایت، بررسی وضعیت سرعت صفحات و موبایل فرندلی بودن آنها، بررسی نحوه نمایش در مرورگرها و سایزهای مختلف صفحه نمایش.

 10. پیاده سازی تکنیک های لوکال سئو، درج بر روی نقشه گوگل و تعریف صحیح از شبکه های اجتماعی و اطلاعات تماس شما.

 11. تعریف یک مسیر کاری مشخص و هدف گذاری مرحله ای برای تولید محتوا و کسب جایگاه.

 12. بررسی دلایل موفقیت رقبا و الگوبرداری از تکنیک های بکار گرفته شده توسط مشاوره سئو.

 13. پیگیری تغییرات در زمینه کاری شما و شناسایی فرصت ها و تهدیدهای پیش رو، شناخت صحیح الگوریتم های گوگل و تکنیک هایی که موجب جریمه سایت میشوند.

 14. تضمین بهینه سازی سایت شما برای کاربر و موتور جستجو.

 15. تولید محتوای کاربردی و مفید، شناسایی موضوعات و مقالاتی که در بازار کاری شما به آن توجه زیادی نشده است. آموزش استانداردها و تکنیک های نگارش محتوا مطابق با اصول سئو به تیم تولید محتوای شما.

 16. پیشنهاد متن مناسب برای دکمه ها و بنرها و تعریف صحیح از call to action در سایت متناسب با هدف گذاری های شما.

 17. شناخت کافی از سیستم های مدیریت محتوای استاندارد مانند وردپرس، جوملا یا دروپال.

 18. آشنایی عمومی با دستورات کدنویسی HTML و CSS.

 19. آشنایی با استانداردها و فاکتورهای مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی، سبد خرید و صفحه محصول.

 20. آشنایی کامل با ابزارهای مدیریتی سئو مانند گوگل وبمستر و گوگل انالیتیکز.

 21. طرح ریزی ساختار مناسب برای لینک سازی داخلی و نحوه ارتباط صفحات مهم با یکدیگر.

 22. تعیین استراتژی لینک سازی خارجی، کلمات لینک شده هدف، ریپورتاژ آگهی، تکنیک های لینک سازی چریکی و روش های سئو کلاه خاکستری.

 23. بهینه سازی منو سایت، سایدبار، فوتر و مسیرهای دسترسی داخلی.

 24. تعیین ساختار آدرس دهی صفحات و نحوه بکارگیری کلمات کلیدی در آدرس صفحه.

 25. تعیین KPI مناسب برای تخمین عملکرد سایت و دست یابی به اهداف.

 26. ارائه گزارشات ماهیانه از میزان بازدید، جایگاه کسب شده در کلمات هدف و نحوه رفتار کاربران در سایت.

 27. بهینه سازی حساب کاربری شما در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، لینکداین، اینستاگرام Ùˆ … . ایجاد ارتباط درست میان صفحات اجتماعی Ùˆ سایت اصلی.

 28. مشاوره برای نحوه انتشار محتوا در کانال های عمومی مانند سرویس های اشتراک ویدئو، ارسال خبرنامه ایمیلی و شبکه های اجتماعی.

 29. رعایت استانداردهای اولیه برندسازی در فضای وب و نحوه معرفی نا شما به موتورهای جستجو.

 30. بررسی وضعیت هاست و دامنه شما از نظر کیفیت و تاثیرگذاری بر عملکرد سایت.

 31. مشاوره برای کمپین های تبلیغات کلیکی و فضاهای مناسب برای تبلیغات بنری.

 32. ارائه مشاوره و تحلیل کاربردی به شما برای تصمیم گیری در بازطراحی سایت، تغییر دامنه یا تغییر هاست.

 33. پاسخ دهی به سوالات و ابهامات شما با ادبیات قابل فهم و قابل پذیرش بدون بکارگیری عبارات پیچیده و خلاصه شده.

 34. مشخص نمودن نقشه راه، زمان های نتیجه گیری و برآورد حدودی از زمان و میزان موفقیت شما .

 35. عدم تضمین کسب رتبه 1 گوگل یا رسیدن به تعداد مشخصی بازدید، بلکه تضمین رعایت اصول و استانداردهای تایید شده.مشاوره سئو
برخی از مدیران سایت ها بر این عقیده هستند که سئو می بایست توسط خودشان انجام شود. در برخی مواقع نیز کار به مرحله ای میرسد که نیاز به مشاوره سئو بصورت تخصصی وجود دارد.اگر شما این شرایط را دارید پیشنهاد میکنیم تا قبل از شروع پروسه سئو با یک مشاور در ارتباط باشید، البته شما به این امر آگاهید که سئو کار آسانی نیست و برای اینکه سایت به اهداف مورد نظر خود در پروسه بهینه سازی برسد وجود یک مشاور (متخصص سئو) ضروریست.


معرفی خدمات مشاوره سئو حرفه ای


بعد از انجام توافقات، تمامی مشکلات سایت از نظر وضعیت سئو شناسایی شده و به کارفرما گزارش می شود. سپس استراتژی پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط و نقشه راه برای بهبود وضعیت آن ها در گوگل تهیه شده و پروسه بهینه سازی سایت زیر نظر مشاور انجام می شود.


معمولا در بسیاری از سایت ها بخشی از کار به درستی و بخشی از آنها نیز نادرست انجام می شود. با مشاوره یک متخصص حرفه ای در این حوزه اشکالات موجود در سایت و یا خارج از آن برای شما مشخص شده و شما می توانید با تصحیح موارد وب سایت خود را بیش از پیش به سمت استاندارد کردن طبق اصول صحیح سئو پیش ببرید.


علاوه بر گزارش مشکلات ، نحوه حل و راهکارهای آن نیز به شما ارائه می شود. در این صورت می توانید این اطمینان را داشته باشید که کار بدرستی انجام میشود.


ارائه خدمات مشاوره به وب سایت ها در انواع متعددی قابل ارائه است. این خدمات از ۰ تا ۱۰۰ انجام سئو را در بر میگیرد که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.


در آغاز


 • محاسبه بودجه مناسب برای رسیدن به اهدف بازاریابی مورد نظر.
  مشاوره انتخاب نام دامنه و برند بر اساس اهداف بازاریابی
 • آنالیز وضعیت سئو رقبا Ùˆ تدوین استراتژی برای کسب رتبه بهتر از رقبا
 • ارائه راهکار های موئثر برای بهبود یا ایجاد معماری سایت بر اساس معیار های Ú¯ÙˆÚ¯Ù„ Ùˆ کاربر
 • پیدا کردن مهم ترین کلمات کلیدی مرتبط با کسب Ùˆ کار شما
 • ایجاد نمودار کلمات کلیدی سرشاخه Ùˆ کلمات کلیدی زیر شاخه
 • ایجاد صفحات هدف برای کسب رتبه در کلمات یا عبارات کلیدی
 • تعیین استراتژی تولید محتوا Ùˆ بازنویسی محتوا های قدیمی
 • تعیین بودجه Ùˆ استراتژی لینک بیلدینگ
 • اتصال سایت به ابزار های مورد نیاز نظیر: سرچ کنسول، Ú¯ÙˆÚ¯Ù„ آنالیتیکس Ùˆ …
 • ایجاد یک زمانبندی برای رسیدن به اهداف مورد نظر
 • ایجاد یک نقشه راه Ùˆ استراتژی نهایی Ú©Ù‡ ما را به اهداف مورد نظر برساند.

در مسیر


 • ایجاد کمپین لینک بیلدینگ
 • ارائه راهکار های عملی برای ساخت بک لینک با کیفیت Ùˆ موئثر بر رتبه سایت
 • ایجاد هدف Ùˆ اهداف بازاریابی
 • آماده سازی بستر مورد نیاز برای رسیدن به اهداف بازاریابی
 • ایجاد دکمه فراخوانی برای اقدام برای رساندن کاربر به صفحه هدف
 • مشاوره بازاریابی موتورجستجوگر
 • ایجاد تست های متعدد A/B برای آزمون/خطا Ùˆ پیدا کردن مناسب ترین تجربه کاربری از نظر رفتار های کاربر
 • ارائه گزارش ماهانه از روند پیشرفت پروژه
 • ارائه مشاوره در هنگام تغییرات الگوریتمی Ú¯ÙˆÚ¯Ù„
 • مشاوره پیدا کردن بک لینک های اسپم Ùˆ نحوه حدف آن ها
 • آموزش پرسنل Ùˆ انتقال دانش در Ù¾ÛŒ جلسات متعدد
 • نشانه گذاری سایت

ماهیگیری از گوگل


 • بهبود وضعیت سئو Ú©Ù„ÛŒ Ùˆ سرچ ترافیک سایت
 • تجمیع صفحات Ùˆ کسب رتبه با کلمات کلیدی متعدد
 • بازاریابی محتوا Ùˆ ارائه راهکار های عملی برای رسیدن به رتبه های برتر Ú¯ÙˆÚ¯Ù„ با عناوین محتوا
 • ارائه راهکار هایی برای کسب رتبه با کلمات کلیدی مبتنی بر نتایج جستجو محلی (لوکال)

خدمات مشاوره بسته به نیاز و خواسته شما انجام می شود. یعنی این امکان وجود دارد مشکلات سایت بصورت تلفنی یا طی یک فایل پروپوزال به شما ارائه شود و یا روند مشاوره حرفه ای و تخصصی به صورت مداوم انجام شود. همچنین امکان بخش بندی موارد نیز وجود دارد.


معمولا آن دسته از وبمستران که دانش هر چند سطحی نسبت به وب دارند می توانند از مشورت با مشاور بهره گیرند. مشاور موظف است تا پروسه ۰ تا ۱۰۰ سئو را به کارفرما منتقل کند.
در صورتی که کارفرما به دلیل عدم داشتن دانش کافی قادر به انجام موارد گفته شده در فایل ارسالی توسط مشاور نباشد؛ مشاور موظف است تا اطلاعات مورد نیاز را بی هیچ گونه دریغ به متقاضی منتقل کند.

یک متخصص پس از آنالیز سایت هدف و رقبا با ارائه راهکاری های عملی که حاصل از دانش و تجربیات اوست تمامی تلاش خود را برای پیاده سازی استراتژی بدست آمده بر روی سایت با کمک تیم شرکت در جهت رسیدن به اهداف مشخص شده می کند.

شرکت های متقاضی باید نکاتی را در هنگام استخدام مشاور در نظر بگیرند که عبارتند از:


 • پروژه های انجام شده را به دقت بررسی کنید تا از صحبت گفته های ÙˆÛŒ اطمینان کامل حاصل کنید.
 • محتواهای تولید شده را مطالعه کنید، نوشته ها بیانگر دانش، تجربیات Ùˆ احساسات آن فرد نسبت با کار خود هستند.
 • از ÙˆÛŒ بخواهید تا مشخصات تماس شرکت هایی Ú©Ù‡ قبلا با آن ها همکاری داشته است را در اختیارتان قرار دهد.
 • از چند فرد برای مصاحبه دعوت کنید تا پس از عقد قرارداد از کرده خود پشیمان نشوید.
مشاوره هزینه پیش فرضی ندارد، برای استعلام تعرفه باید با ما در تماس باشید. اما خدمات به صورت کلی شامل این موارد می شود:
استراتژی تولید و انتشار محتوا
تکنیکال سئو
لینک بیلدینگ
بازاریابی از طریق موتور های جستجوگر

خدمات مشاوره در تهران و مبتنی بر نیاز و خواسته شما انجام می شود. یعنی این امکان وجود دارد مشکلات سایت بصورت تلفنی یا طی یک فایل پروپوزال به شما ارائه شود. همچنین امکان بخش بندی موارد نیز وجود دارد.

برای مثال شما می توانید درخواست کنید تا صرفا وضعیت بک لینک پروفایل سایت شما مورد بررسی قرار گیرد. این سرویس محبوب ترین در بین وبمستران و توسعه دهندگان وب است. در واقع با اینکار با یک تیر دو نشان را می زنید.


برای اطلاعات بیشتر در خصوصی شرایط استخدام مشاور سئو با از طریق لینک انتهای صفحه موجود در فوتر ما تماس بگیرید.


مشاوره رایگان سئو


در صورتی که تنها یک یا چند سوال در رابطه با سئو دارید و قصد دریافت خدمات مشاوره فنی را ندارید، در مقالات اموزشی سایت بگردید و مقاله ای را پیدا کنید که بیشترین ارتباط را با موضوع سوال شما دارد سپس سوال خود را در قسمت نظرات همان صفحه برای ما ارسال کنید و منتظر پاسخ باشید.

...
مشاوره سئو
مشاوره سئو
مشاور سئو
مشاور سئو
مشاوره seo
مشاوره seo
مشاوره سئو حرفه ای
مشاوره سئو حرفه ای
Click Hereمشاوره-سیو-و-بهینه-سازی">مشاوره حرفه ای سئو
مشاوره حرفه ای سئو
خدمات مشاوره سئو
خدمات مشاوره سئو
مشاوره سئو چیست

مشاوره سئو چیست
مشاوره سئو کیست
مشاوره سئو کیست
مشاوره سئو
مشاوره سئو
مشاور سئو
مشاور سئو
مشاوره seo
مشاوره seo
مشاوره سئو حرفه ای
مشاوره سئو حرفه ای
مشاوره حرفه ای سئو
مشاوره حرفه ای سئو
خدمات مشاوره سئو
خدمات مشاوره سئو
مشاوره سئو
مشاوره سئو
مشاور سئو

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *